25.02.2015

FULL MOON ART #1 [wernisaż 28/02/2015]Zapraszam na wernisaż wystawy FULL MOON ART #1, przy której dbam o oprawę graficzną. Będzie się działo!
Info od organizatorów:

Projekt FULL MOON PARTY skupia młodych twórców nurtu Urban Art. Każdego miesiąca, podczas pełni księżyca, nowy artysta mierzy się ze stworzeniem dużego płótna w charakterystycznym dla siebie stylu. Całość imprezy posiada luźny charakter, o który za każdym razem dba Dj, Mc, muzycy i obsługa lokalu.

W konsekwencji mamy przyjemność zaprosić was na pierwszą wystawę zbiorową FULL MOON ART #1, gdzie zaprezentujemy dwanaście oryginalnych prac, które powstały podczas naszego rocznego cyklu imprez.
Chcemy, by nasz projekt stał się pretekstem do stworzenia komunikacji pomiędzy sztuką ulicy a sztuką wystawienniczą. Jesteśmy pewni, iż twórczość artystów nurtu Urban Art świetnie nadaje się do eksponowania w galerii. Wierzymy, że ta długofalowa inicjatywa może stać się czymś wyjątkowym i przyczyni się do promowania nurtu Urban Art w Polsce.

FULL MOON ART #1 – zobaczcie, po raz pierwszy, wszystkich razem! Takiego projektu jeszcze w Warszawie nie było. Już 28 lutego zaprezentujemy prace dwunastu artystów tworzących na co dzień w przestrzeni miejskiej. Będą to: SC SZYMAN / FELTO / PROEMBRION / WIUR / SPUTNIK / TEMPZ / SOMEART / PAISM / JOTE / WX2 TAKI MYK / JAY-POP / MIKOŁAJ REJS 

Zapraszamy!
sobota / 28 lutego / godz. 19.00 
Centrum Promocji Kultury 
Podskarbińska 2, Warszawa 

Organizatorzy:
Pracownia N22 / Patera cocktail & sushi bar / Centrum Promocji Kultury


Link do wydarzenia na facebooku [klik]


https://www.facebook.com/events/618368194960308


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...