28.01.2013
Ρ Θ W R Φ T — Z — G W I Δ Z D  Ρ Θ W R Φ T — Z — G W I Δ Z D 
◊   M Δ G I K  ◊


Gdzieś daleko, w odległej galaktyce, żył sobie magik, którego imienia nikt nie znał. Mieszkał on na niebieskiej planecie, a za towarzysza miał tylko małą barokową kurkę [hokus-pokus]. By nie wyjść z wprawy— co noc ćwiczył swoje czary-mary...

◊◊◊ —  I — ◊◊◊

25.01.2013

16.01.2013

Coty dla [koteria.org.pl]

Projekty dla Koteria.org.pl  > Kocirenifer  >  Kocipirat  >  Kot elegant  >  już wkrótce dostępne na koteryjnym allegro. Cały dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na bieżącą działalność Ośrodka dla Kotów Miejskich KOTERIA w Warszawie.
TOUR DE ROWER ZINE

Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką rowerowego zina [16/55], który został wydrukowany sitodrukiem w KWIACIARNI GRAFIKI. Jest mi niezmiernie miło, ponieważ moja grafika Yuhuyuhuyuhuhu znalazła się w bardzo zacnym towarzystwie. Poniżej lista artystów, których grafiki trafiły do Tour de rower ZINE:

vie, Bartek Adamczak, Siostry Borowe, Oner Brems, Piotrek Chuchla, Duchamp, Egon Fietke, Es_t, Justyna Frąckiewicz, Beat Gipp, Maurycy Gomulicki, Joanka Grochocka, Hakobo, Marta Ignerska, Agnieszka Kosobucka, Marta Kwiatek, Leszek, Martiszu Ludvikez, Pepe, Joanna Piaścik, Paweł Gromada, Raspazjan, Resko, Paweł Ryżko, Ania Światłowska, Tind, Tour de Vinyl, Valery Virag & Tośka, Łukasz Zembaty, Zrazik.

Na wczorajszy wernisaż przyszedł tłum ludzi, humory dopisały, prace wisiały...
Obczajcie sami, zapraszam serdecznie:

Kwiaciarnia grafiki, ul. Popiełuszki 19/21 lok 33, Warszawa [do 15 lutego 2013]


14.01.2013

09.01.2013

wizytówki [KATEROXS]


Dostawa wizytówek dla dziewczyn z KATEROXS.
Sitodruk i głębokie tłoczenie, czyli to, co w pajka studio lubimy najbardziej.

litery [szkicownik]
Naszło mnie na litery i inne historie czyli szkicuję, szkicuję, szkicuję i jaram się — jak to zwykle bywa — przeokrutnie ;)

Od tej pory oprócz ilustracji będę Wam podrzucać również moje projekty graficzne. Nie wszyscy pewnie wiedzą, ale jestem szeryfem w pajka studio, więc oprócz ilustracji zajmuję się również projektowaniem graficznym. Miałam nie mieszać tematów, ale siłą rzeczy to wszystko się przeplata ;]


07.01.2013

TOUR DE ROWER

Cześć wszystkim! Jak co roku mam nadzieję, że kolejny Nowy Rok będzie lepszy od poprzedniego, czego sobie i Wam życzę ;) Tymczasem zapraszam na wydarzenie czyli wernisaż sitodrukowego zina, do którego miałam przyjemność zrobić rowerową grafikę [zdjęcia wkrótce].15 stycznia [wtorek] godz. 20.00 Kwiaciarnia Grafiki
ul. Popiełuszki 19/21 lok.33, Warszawa

link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/454166411303604/

"Wystawa będzie opowieścią o powstaniu zina. Będą sita, kalki, farby, czyli artefakty które przysłużyły się do powstania zina. Będzie makieta matka. Będą wreszcie prace, które wypełniły zina. to publikacja wykonana w całości ręcznie w technice sitodruku na papierach recyklingowych, tzw. spadach drukarskich w nakładzie kilkudziesięciu egzemplarzy."

W
—Tour de rower ZINE —
Bartek Adamczak
Siostry Borowe
Oner Brems
Piotrek Chuchla
Duchamp
Egon Fietke
Es_t
Justyna Frąckiewicz
Beat Gipp
Maurycy Gomulicki
Joanka Grochocka
Hakobo
Marta Ignerska
Agnieszka Kosobucka, fot. Jerzy Fudali
Marta Kwiatek
Leszek
Martiszu Ludvikez
Pepe
Joanna Piaścik, Paweł Gromada
Raspazjan
Resko
Paweł Ryżko
Ania Światłowska
Tind
Tour de Vinyl
Valery Virag & Tośka
Łukasz Zembaty
Zrazik

Serdecznie zapraszam!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...